Poduszka ogrodowa boczna SPACE 6540SC82 104x30x46cm firmy Cane-line

Dostępny na zamówienie: 2-4 TYGODNIE


Poduszka boczna Space to jeden z elementów kolekcji o tej samej nazwie. W połaczeniu z sofą 6540AITL stworzy wyjątkowo wygodny mebel z podparciem. Poduszka została wykonana z materiału AirTouch w kolorze light grey.
Cane-line AirTouch to tkanina akrylowa barwiona w 100%, produkowana wyłącznie dla firmy Cane-line. Posiada ładną strukturę i miękkość, jest bardzo wytrzymała, ma odporną powierzchnię.
Poduszki AirTouch Cane-line są wyposażone w system QuickDry &Airflow system. , który zapewnia maksymalny drenaż i cyrkulację powietrza, dzięki czemu po  ulewnym deszczu poduszki wysychają.  System QuickDry &Airflow system. ma również ochronę antybakteryjną, która zmniejsza ryzyko powstawania grzybów i pleśni.

Materiały, z których wykonana jest kolekcja Space sprawiają, że jest ona odporna na warunki atmosferyczne, nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych, nie nagrzewa, jest również odporna na działanie wody morskiej.

Dzięki kolekcji Space, która obejmuje kilka modułów, można stworzyć przepiękną przestrzeń wypoczynkową. Wystarczy odrobina kreatywności i możliwości przestrzennych, aby stworzyć swój wymarzony zewnętrzny salon. Różne kombinacje i inspiracje kolekcji Space tutaj.

 

WYMIARY:
szerokość: 104cm
głębokość: 30 cm
wysokość: 46 cm
MATERIAŁ: tkanina
KOLOR: light grey


  PLIKI 3D DO POBRANIA 


Design: Foersom & Hjort Lorenzen MDD

3 634.00 zł
ILOŚĆ
Zwrot i wymiana: 14 dni
Gwarancja: 24 miesiące
Czas dostawy: 2-5 dni roboczych