Sofa modułowa ogrodowa SPACE 6540AITL 180x105x69cm firmy Cane-line

Dostępny na zamówienie: 2-4 TYGODNIE


Kolekcja modułowa Space to koncepcja salonu w nowoczesnym i skandynawskim stylu. Nadaje ona nowy wymiar sofom modułowym, w których można zmieniać materiały i funkcje, a co za tym idzie - wygląd. Jeden element może być sofą wypoczynkową, a za chwilę może zamienić się w leżak.

Sofa ogrodowa Space została wykonana z aluminium malowanego proszkowo na kolor light grey oraz tkaniny AirTouch w kolorze light grey.

AirTouch to tkanina akrylowa barwiona w 100%, produkowana wyłącznie dla firmy Cane-line. Posiada ładną strukturę i miękkość, jest bardzo wytrzymała, ma odporną powierzchnię.
Poduszki AirTouch Cane-line są wyposażone w system QuickDry &Airflow system. , który zapewnia maksymalny drenaż i cyrkulację powietrza, dzięki czemu po ulewnym deszczu poduszki wysychają.  System QuickDryFoam® ma również ochronę antybakteryjną, która zmniejsza ryzyko powstawania grzybów i pleśni.

Materiały, z których wykonana jest sofa sprawiają, że jest ona odporna na warunki atmosferyczne, nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych, nie nagrzewa, jest również odporna na działanie wody morskiej.


Dzięki kolekcji Space, która obejmuje kilka modułów, można stworzyć przepiękną przestrzeń wypoczynkową. Wystarczy odrobina kreatywności i możliwości przestrzennych, aby stworzyć swój wymarzony zewnętrzny salon. Różne kombinacje i inspiracje kolekcji Space tutaj.

 

WYMIARY:
szerokość: 180 cm
głębokość: 105 cm
wysokość: 96 cm
wysokość siedziska: 30 cm
MATERIAŁ: aluminium, tkanina
KOLOR: light grey
 

  PLIKI 3D DO POBRANIA 


Design: Foersom & Hjort Lorenzen MDD

14 375.00 zł
ILOŚĆ
Zwrot i wymiana: 14 dni
Gwarancja: 24 miesiące
Czas dostawy: 2-5 dni roboczych