Fotel ogrodowy CONIC 8437AITL 78x82x78cm firmy Cane-line

Dostępny na zamówienie: 2-4 TYGODNIE


Fotel ogrodowy Conic został wykonany z aluminium malowanego proszkowo na kolor szary oraz tkaniny AirTouch w kolorze light grey.

AirTouch to tkanina akrylowa barwiona w 100%, produkowana wyłącznie dla firmy Cane-line. Posiada ładną strukturę i miękkość, jest bardzo wytrzymała i ma odporną powierzchnię.
Poduszki wyposażone są w system QuickDryFoam®, który zapewnia maksymalny drenaż i cyrkulację powietrza, dzięki czemu po ulewnym deszczu poduszki wysychają.  System QuickDryFoam® ma również ochronę antybakteryjną, która zmniejsza ryzyko powstawania grzybów i pleśni.

Materiały, z których wykonany jest fotel sprawiają, że jest on odporny na warunki atmosferyczne, nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych, nie nagrzewa, jest również odporny na działanie wody morskiej.

Cała kolekcja mebli ogrodowych Conic to nie tylko dobry deign, ale również kolejna rodzina mebli modułowych, z których można stworzyć dosłownie przestrzeń marzeń, dostosowaną do indywidualnych możliwości w tworzeniu wielu różnorodnych rozwiązań.

 

WYMIARY:

szerokość: 78 cm

głębokość: 82 cm

wysokość: 78 cm

wysokość siedziska: 42 cm

wysokość podłokietników: 70 cm

MATERIAŁ: aluminium, materiał

KOLOR: light grey


PLIKI 3D DO POBRANIA 
 

Design: Foersom & Hjort Lorenzen MDD

9 775.00 zł
ILOŚĆ
Zwrot i wymiana: 14 dni
Gwarancja: 24 miesiące
Czas dostawy: 2-5 dni roboczych