Półka teakowa do sofy SPACE P6540BPT 152x30x2,5cm firmy Cane-line

Dostępny na zamówienie: 2-4 TYGODNIE


Półka ogrodowa teakowa to jeden z elementów kolekcji Space. Służy jako dodatkowa przestrzeń na sofie i alternatywa dla stolika. W połaczeniu z sofą 6540AITL i poduszkami Space tworzy wyjątkowy i wygodny mebel, z miejscem do odstawienia np. książki lub kubka.
Blat Space został wykonany z drewna teakowego, pochodzącego z certyfikowanej produkcji WWF-GFTN w Indonezji. To gwarancja, że produkcja drewna tekowego wspiera odpowiedzialną gospodarkę leśną. Teak to twarde drewno, idealne do użytku na zewnątrz ze względu na wysoką zawartość oleju.

Materiały, z których wykonana jest kolekcja Space sprawiają, że jest ona odporna na warunki atmosferyczne, nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych, nie nagrzewa się, jest również odporna na działanie wody morskiej.

Dzięki kolekcji Space, która obejmuje kilka modułów, można stworzyć przepiękną przestrzeń wypoczynkową. Wystarczy odrobina kreatywności i możliwości przestrzennych, aby stworzyć swój wymarzony zewnętrzny salon. Różne kombinacje i inspiracje kolekcji Space tutaj.

 

WYMIARY:
szerokość: 152cm
głębokość: 30 cm
wysokość: 2,5 cm
MATERIAŁ: drewno teakowe
KOLOR: naturalny


  PLIKI 3D DO POBRANIA 


Design: Foersom & Hjort Lorenzen MDD

2 369.00 zł
ILOŚĆ
Zwrot i wymiana: 14 dni
Gwarancja: 24 miesiące
Czas dostawy: 2-5 dni roboczych