Dostawa

1. Decolor może dostarczyć zamówiony towar pod wskazany przez Kupującego adres po uprzednim uiszczeniu opłaty za taką usługę.

 

2. Kupujący zobowiązany jest do przygotowania i sprawdzenia pomieszczenia pod względem możliwości wniesienia mebli do miejsca ich przeznaczenia oraz poinformowaniu o możliwych utrudnieniach.

 

3. Decolor może odmówić wniesienia i ustawienia mebli we wskazanym przez Kupującego miejscu, jeśli będzie groziło to uszkodzeniem mebli lub mienia Kupującego.

 

Sklep internetowy

 

1. Możliwe są następujące formy płatności za zakupiony towar:

 

    a) przelewem na rachunek Sprzedającego: BZ WBK SA 70 1500 1865 1218 6009 1349 0000;

    b) za pośrednictwem przelewy 24.pl

    c) gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze osobistym w salonie  

    d) za pobraniem – zapłata przy odbiorze towaru gotówką

 

2. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedawca rozpoczyna realizację  zamówienia, którego czas wynosi 2-6 dni roboczych pod warunkiem, że produkt jest dostępny.

 

3. Jeżeli produktu nie ma na stanie magazynowym Decolor, to po uprzednim potwierdzeniu dostępności u dostawcy istnieje możliwość jego zamówienia. Wówczas Klient zobowiązany jest do wpłacenia zaliczki w wysokości 40% wartości zamówienia i od tego momentu liczy się termin realizacji zamówienia, który uzależniony jest od dostawcy. Jeśli Klient podczas realizacji takiego zamówienia zrezygnuje z niego, spowoduje zatrzymanie zaliczki przez Sprzedającego. Płatności pozostałej kwoty, tj. 60% wartości zamówienia należy dokonać przed odbiorem lub wysyłką zamówionego towaru.

 

4. Dostępne formy dostawy towarów to:

 

  

a). paczki do 10 kg oraz wartości zamówienia do 250 PLN brutto – realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej – 30 zł

 

b). zamówienia o wartości powyżej 250 PLN brutto – realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej – dostawa gratis

 

c). odbiór osobisty z magazynu lub z salonu firmowego – 0 zł

 

d). dostawa specjalna – cena do uzgodnienia