Biblioteki i regały

SORTUJ
POKAŻ
STRONA z  1
Regał HOFFMAN
4 300.00 zł
Biblioteka ROB
indywidualna wycena
Biblioteka DAB
indywidualna wycena
Biblioteka MARCO
8 140.00 zł
Biblioteka Aurora
18 500.00 zł
Regał Storm
2 900.00 zł
Regał VENISE
3 660.00 zł
Regał SIMPLE
4 107.00 zł
Regał Gaspard
3 890.00 zł
Regał Ferosi
4 824.00 zł
Regał Crusa
3 990.00 zł
STRONA z  1

Książki są najlepszą dekoracją. Książki wprowadzają do pokoju ciepło, kolor i specyficzny charakter, a włączanie ich do dekoracji jest bardzo proste, wystarczy postawić dwie wolnostojące półki z książkami albo ułożyć książki na podłodze w równych stosach.

Regałami  możesz skorygować wiele błędów architektonicznych pomieszczenia, na przykład otoczyć nimi źle usytuowane okno lub drzwi, aby wprowadzić element symetrii i równowagi. Podejdź twórczo do kształtu i wysokości półek, pomyśl o wysokich, sięgających od podłogi do sufitu regalach, długich i nisko zamontowanych półkach oraz wolno stojących etażerkach - wszystkie one zorganizują strukturę pokoju. Jeżeli na półkach chcesz przechowywać tylko książki nie powinny mieć one więcej niż metr długości.

 

Ścianę na której stoi regał wykorzystaj także do wyeksponowania dzieła sztuki lub innych elementów dekoracyjnych, co uczyni ją bardziej interesującą ale dobierz je bardzo starannie, ponieważ przeładowanie wywołuje wrażenie bałaganu i braku gustu. Na regałach układaj książki pionowo i poziomo. Zaszalej i kup drabinę lub zamów biblioteczkę z drabiną biblioteczną do wysokich regałów, która przemieszcza się na kółkach po mosiężnej szynie przymocowanej do półki.  Gabinet/ pokój biblioteczny urządź tak aby wygodnie było w nim czytać ale też prowadzić rozmowy. Zadbaj o wygodną kanapę, dekoracyjny stolik i przytulne fotele.