Komody i bufety

SORTUJ
POKAŻ
STRONA z  1
komoda MILAN
indywidualna wycena
Komoda LESS granat
2 400.00 zł
Komoda TILDE
3 500.00 zł
Komoda ROSMARY
Cena od: 4 510.00 zł
Komoda MARCO
4 290.00 zł
Komoda PRADA
4 500.00 zł
Komoda łazienkowa
7 000.00 zł
Komoda LESS
2 200.00 zł
Bufet Villars
Cena od: 6 230.00 zł
Bufet MILAN
Cena od: 5 995.00 zł
Bufet 50000215
Cena od: 5 000.00 zł
Bieliźniarka
Cena od: 6 200.00 zł
Komoda LESS grafit
2 600.00 zł
Komoda MILAN
Cena od: 3 450.00 zł
STRONA z  1

  Komoda to nie tylko praktyczny mebel do przechowywania odzieży  w sypialni, garderobie lub pokoju dziecinnym. Najchętniej kupujemy białe proste komody w stylu skandynawskim z trzema szufladami lub klasyczne angielskie w kolorze szarym ale może warto coś zmienić w naszych wnętrzach.

  Komodę podwójną,  powyżej 150 cm nazywamy bufetem, taki mebel  postawimy w salonie lub jadalni. Proponowany przez nas Bufet Milan może mieć aż dziesięć szuflad. Oferowane przez nas komody i bufety można zamówić w dowolnym kolorze od białej komody w stylu skandynawskim przez białą przecieraną komodę  w stylu prowansalskim, aż do komody w kolorze niebieskim Less, która będzie pasowała nam do stylu New York. Do stylu New York będą również pasowały jedyne w swoim rodzaju komody lustrzane .

W ofercie mamy też komody z postarzanym lustrem, która świetnie zaprezentuje się na tle ściany z cegły oraz komoda Roshary .Ciekawą propozycją są komody w kolorze jasny szary i grafitowy. Komody wykonane są z płyty MDF, drewna i forniru dębowego.

 

  Szczególnie polecamy bufet z kolekcji St. Tropez  to solidna, praktycznych a przy tym pełna uroku seria mebli wykonanych w całości z białego drewna. Dużą popularnością cieszy się komoda Less , z naszej autorskiej kolekcji PAT, która, pięknie prezentuje się w grafitowym kolorze, jest to komoda sześcioszufladowa. Końcowy efekt podkreślają pasujące do kolekcji metalowe, okrągłe uchwyty.  Prosimy zwrócić uwagę, że istnieje możliwość modyfikacji kolorów i wymiarów komód i bufetów specjalnie na Państwa zamówienie.

 

 Komoda to nie tylko praktyczny mebel do przechowywania odzieży  w sypialni, garderobie lub pokoju dziecinnym. Najchętniej kupujemy białe proste komody w stylu skandynawskim z trzema szufladami lub klasyczne angielskie w kolorze szarym ale może warto coś zmienić w naszych wnętrzach. Komodę podwójną,  powyżej 150 cm nazywamy bufetem, taki mebel  postawimy w salonie lub jadalni.

  Proponowany przez nas Bufet Milan może mieć aż dziesięć szuflad. Oferowane przez nas komody i bufety można zamówić w dowolnym kolorze od białej komody w stylu skandynawskim przez białą przecieraną komodę  w stylu prowansalskim, aż do komody w kolorze niebieskim Less, która będzie pasowała nam do stylu New York.

   Do stylu New York będą również pasowały jedyne w swoim rodzaju komody lustrzane. Komoda z postarzanym lustrem, która świetnie zaprezentuje się na tle ściany z cegły oraz komoda Roshary

  Ciekawą propozycją są komody w kolorze jasny szary i grafitowy. Komody wykonane są z płyty MDF, drewna i forniru dębowego.

Szczególnie polecamy bufet z kolekcji St. Tropez  to solidna, praktycznych a przy tym pełna uroku seria mebli wykonanych w całości z białego drewna. Dużą popularnością cieszy się komoda Less, z naszej autorskiej kolekcji PAT, która, pięknie prezentuje się w grafitowym kolorze, jest to komoda sześcioszufladowa. Końcowy efekt podkreślają pasujące do kolekcji metalowe, okrągłe uchwyty.  Prosimy zwrócić uwagę, że istnieje możliwość modyfikacji kolorów i wymiarów komód i bufetów specjalnie na Państwa zamówienie.