Sofy i narożniki

SORTUJ
POKAŻ
STRONA z  1
Sofa CHICAGO MTI Furninova
Cena od: 2 606.00 zł
Sofa/Narożnik BARI MTI Furninova
Cena od: 2 325.00 zł
Sofa REVIVAL MTI Furninova
Cena od: 2 462.00 zł
Sofa PETITO MTI Furninova
Cena od: 3 042.00 zł
Sofa/Narożnik LEON MTI Furninova
Cena od: 2 684.00 zł
Sofa GOLEM MTI Furninova
Cena od: 3 320.00 zł
Sofa/Narożnik CUBO MTI Furninova
Cena od: 1 338.00 zł
Sofa SMILE
Cena od: 2 553.00 zł
Sofa ERIC
Cena od: 4 550.00 zł
Sofa Avignon 3/2
2 729.00 zł
Sofa VIVIEN
8 038.00 zł
Sofa NOIR MTI Furninova
Cena od: 1 696.00 zł
Sofa MASSIMO MTI Furninova
Cena od: 2 587.00 zł
Sofa CHANTAL MTI Furninova
Cena od: 2 439.00 zł
Sofa Zeus
indywidualna wycena
Sofa Valmont
indywidualna wycena
Sofa PASO DOBLE
indywidualna wycena
Sofa MANCEBO MTI Furninova
Cena od: 3 186.00 zł
Sofa FAMA MTI Furninova
Cena od: 3 408.00 zł
Sofa Clara
Cena od: 4 500.00 zł
STRONA z  1

   Meble do salonu muszą spełniać podstawowe warunki – estetyczny oraz funkcjonalny. Powinny zapewniać najwyższy komfort podczas wypoczynku i relaksu.  Takie sofy znajdziecie Państwo w ofercie MTi Furninova. Nasze produkty pochodzą od uznanych producentów, dla których produkcja mebli jest pasją i wykonują je z należytą starannością.

   W zależności od preferencji klientów wykonujemy sofy na zamówienie w dowolnie wybranej tkaniny. W naszej ofercie znajdują się modne sofy rozkładane, które zachwycają swym nowoczesnym designem oraz klasyczne produkty, które trafią w gusta osób ceniących tradycyjny wygląd mebli.

   Meble stanowią wizytówkę każdego wnętrza, dlatego ważne jest by dobrze wyglądały na tle naszego mieszkania. Oferta sklepu Decolor Home & Garden spełnia te wymagania i gwarantuje indywidualny i niepowtarzalny charakter.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub odwiedzenia naszych sklepów znajdujących się w Warszawie. Tapicerowane meble decydują o stylu pokoju oraz o wygodzie użytkowników. Zwróć uwagę na następujące elementy przy zakupie sofy:  konstrukcja ramy, sprężyny, wyściółka, wypełnienie poduszek, rodzaje poduszek, pokrycie, proporcje, bezpieczeństwo. Konstrukcja ramy: rama mebla nie jest widoczna.

   Najlepsze są sofy wykonane z wysuszonego w piecu twardego drewna, łączone na kołatki i wyposażone zapewniające stabilność kliny. Oznaką doskonałej tapicerki są skręcana ręcznie sprężyny przeważnie umieszczone tylko w siedzeniu.  Krzesła z tapicerowanym siedzeniami wpuszczonymi w remy nie mają sprężyn.

 

Stół to mebel nieodzowny w każdym domu. Kiedyś kupowało się drewniany stół do jadalni, który był centralnym miejscem w domu przez lata. Dziś nieliczni szczęśliwcy są posiadaczami dębowych stołów po przodkach. Wiele osób docenia klasyczny design i chce mieć masywny stół z drewna.

 

Przed zakupem warto zastanowić się czy zależy nam na prostokątnym stole czy okrągłym, jaka wielkość stołu jest optymalna do naszej jadalni, kuchni czy też salonu.  Czy pasują nam proste czy toczone nogi czy też nogi w fantazyjnym kształcie i z kanelowaniem.

Oferujemy stoły wykonane z  forniru najwyższej jakości na zamówienie i gotowe z drewna. Szczególnie polecamy stoły rozkładane stylizowane – o klasycznej i tradycyjnej linii – oraz te bardziej nowoczesne, zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy. Wszystkie oferowane przez Decolor Home & Garden  stoły są jednak niezwykle stylowe i trafią w nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

 Mebel taki będzie pięknie prezentował się zarówno we wnętrzach w stylu prowansalskim jak też skandynawskim. Producent stołów, z którym współpracujemy oferuje wiele możliwości. Czarny stół na wysoki połysk lub biały stół z dębowym blatem zachwyci urodą. Biała toczona  masywna noga to atuty stołu okrągłego modelu Hugo.

Natomiast rozkładany stół model Art charakteryzuje się ozdobą cargą oraz toczonymi nogami, które mogą być wykończone w połysku. Nasze stoły dostępne na stronie decolor.pl pięknie będą prezentować się we wnętrzach w stylu zarówno angielskim, shabby chic czy też skandynawskim.

Nowością jest stół w stylu New York to model Larisa.  Czas oczekiwania na stoły na zamówienie z  naszej kolekcji PAT to ok 8 tygodni. Uzupełnieniem kolekcji są oferowane przez nas krzesła np.  model Nina lub Josephine. Oferujemy bardzo duży wybór rozmiarów oraz różnych kształtów stołów. Stoły drewniane prezentowane przez nas można wybrać w rożnych wersjach kolorystycznych z różnymi rodzajami blatów jak również dopasować do nich wybrany przez siebie rodzaj nogi. Wiemy, jak fundamentalne dla każdej rodziny są wspólne posiłki. Jesteśmy przekonani, że przy naszych stołach z powodzeniem odbędzie się niejedno spotkanie w gronie najbliższych. Te wyjątkowe chwile warto spędzić w elegancko wyposażonym wnętrzu. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów w Warszawie, a także do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej Decolor Home & Garden.

 

Meble do salonu muszą spełniać podstawowe warunki – estetyczny oraz funkcjonalny. Powinny zapewniać najwyższy komfort podczas wypoczynku i relaksu. Nasze produkty pochodzą od uznanych producentów, dla których produkcja mebli jest pasją i wykonują je z należytą starannością. Współpracujemy z firmą MTI Furninova i innymi dostawcami krajowymi.

  W zależności od preferencji klientów wykonujemy sofy na zamówienie w dowolnie wybranej tkaniny. W naszej ofercie znajdują się modne sofy rozkładane, które zachwycają swym nowoczesnym designem oraz klasyczne produkty, które trafią w gusta osób ceniących tradycyjny wygląd mebli.

  Meble stanowią wizytówkę każdego wnętrza, dlatego ważne jest by dobrze wyglądały na tle naszego mieszkania. Oferta sklepu Decolor Home & Garden spełnia te wymagania i gwarantuje indywidualny i niepowtarzalny charakter. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub odwiedzenia naszych sklepów.

 

Tapicerowane sofy i narożniki decydują o stylu pokoju oraz o wygodzie użytkowników. Zwróć uwagę na następujące elementy przy zakupie sofy:  konstrukcja ramy, sprężyny, wyściółka, wypełnienie poduszek, rodzaje poduszek, pokrycie, proporcje, bezpieczeństwo.

 

Wymagający klienci często oczekują więcej niż oferują  standardowo inne salony meblowe, dlatego postanowiliśmy wyjść na przeciw ich oczekiwaniom i w naszej ofercie umieściliśmy meble tapicerowane na zamówienie.