Witryny i kredensy

SORTUJ
POKAŻ
STRONA z  1
Witryna VILLARS
Cena od: 8 100.00 zł
Witryna
Cena od: 5 400.00 zł
Witryna Sara
6 900.00 zł
STRONA z  1

Oferujemy tradycyjne witryny w kolorze białym, szarym i naturalnym kolorze drewna z nadstawką lub bez, a także nowoczesne całkowicie przeszklone witryny lub z przeszklonymi bokami,  na przykład w kolorze czarnym.

Witryna to rodzaj szafki wyposażonej w przeszklone fronty, szuflady i półki, które są zamocowane wewnątrz witryny.  Swoje miejsce w witrynie znajdą cenne bibeloty, pamiątki rodzinne, porcelana, zastawa stołowa i szkło, a także książki i zdjęcia w pięknych ramkach. Kupując witrynę proszę zwrócić szczególną uwagę na jakość okuć, często są one  ozdobnie umieszczone na zewnątrz,  oraz  wykończenie cokołu, który często wystaje poza wymiar mebla.

Cokoły w witrynach w stylu skandynawskim zazwyczaj są szersze i wyższe od pozostałych, a w witrynach w stylu vintage cokół przeważnie jest bogato zdobiony. Ważne jest aby dopasować wysokość dolnego cokołu do listew przypodłogowych znajdujących się w naszym domu. W naszej ofercie witryny dostępne są w różnorodnej kolorystyce, stylistyce oraz wielu wymiarach. Oferujemy także witryny na wymiar.