Parasole ogrodowe i podstawy

parasole z nogą boczną
parasole z nogą pośrodku
podstawy
SORTUJ
POKAŻ
STRONA z  1
Parasol ogrodowy Evian
1 712.00 zł

Parasole ogrodowe stanowią doskonałą ochronę przed promieniami słonecznymi, dlatego są idealnym rozwiązaniem na upalne dni. Oprócz tego posiadają walory estetyczne, ponieważ doskonale prezentują się na tle ogrodu.

W salonach  Decolor Home&Garden znajduje się szeroka oferta parasoli ogrodowych wykonanych w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Parasole te doskonale prezentować się będą również na tarasach lub balkonach zapewniając doskonały wypoczynek podczas letnich dni.

 

Sprzedawane w naszym sklepie parasole ogrodowe są dostosowane do potrzeb klientów. Są wytrzymałe, łatwo się składają i rozkładają oraz są bardzo proste w montażu. Parasole wyprodukowane są z materiałów najwyższej jakości. Solidność wykonania gwarantuje, że będą one spełniać swoją funkcję przez wiele lat.

Szeroka gama produktów znajdujących się w ofercie gwarantuje, że każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Uzupełnieniem  parasoli są przepiękne i trwałe kolekcje mebli ogrodowych niezbędne w każdym eleganckim ogrodzie i na tarasie Twojego domu.

Agnieszka Adaszewska Rajpert

Jestem kreatorką i projektantką wnętrz z 20 letnim doświadczeniem. Z pasji do wnętrz i projektowania ogrodów, w 1999 r. stworzyłam firmę Decolor Home&Garden. Z sukcesem wprowadziłam na polski rynek meble ogrodowe wykonane z drewna teakowego – odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne. Systematycznie rozwijam tę gałąź naszej firmy reprezentując europejskich oraz światowych projektantów, a także marki premium związane z wyposażeniem tarasów i ogrodów (m.in Cane-Line i Sika-Design z Danii, Borek i Maxluuk z Holandii, Tribu, CastleLine i Umbrosa z Belgii). Moje projekty zostały wyróżnione przez architektów i doczekały się publikacji w licznych magazynach wnętrzarskich.