Parasole ogrodowe i podstawy

parasole z nogą boczną
parasole z nogą pośrodku
podstawy
SORTUJ
POKAŻ
STRONA z  2

Parasole ogrodowe stanowią doskonałą ochronę przed promieniami słonecznymi, dlatego są idealnym rozwiązaniem na upalne dni. Oprócz tego posiadają walory estetyczne, ponieważ doskonale prezentują się na tle ogrodu.

W salonach  Decolor Home&Garden znajduje się szeroka oferta parasoli ogrodowych wykonanych w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Parasole te doskonale prezentować się będą również na tarasach lub balkonach zapewniając doskonały wypoczynek podczas letnich dni.

 

Sprzedawane w naszym sklepie parasole ogrodowe są dostosowane do potrzeb klientów. Są wytrzymałe, łatwo się składają i rozkładają oraz są bardzo proste w montażu. Parasole wyprodukowane są z materiałów najwyższej jakości. Solidność wykonania gwarantuje, że będą one spełniać swoją funkcję przez wiele lat.

Szeroka gama produktów znajdujących się w ofercie gwarantuje, że każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Uzupełnieniem  parasoli są przepiękne i trwałe kolekcje mebli ogrodowych niezbędne w każdym eleganckim ogrodzie i na tarasie Twojego domu.