Pawilony ogrodowe

SORTUJ
POKAŻ
STRONA z  1
STRONA z  1

Pawilony Ogrodowe dostępne w naszym sklepie to nie tylko eleganckie, ale również praktyczne rozwiązanie na przyjęcie gości podczas letniego popołudnia.

 

Pawilony zapewniają dużo cienia i pozwalają cieszyć się widokiem nasłonecznionego ogrodu w upalne dni. Dostępne pawilony wykonane są z materiałów pochodzących z najwyższej półki – wytrzymałego aluminium, stali lub drewna eukaliptusowego, a poszycia z tkanin impregnowanych, dzięki czemu są odporne na przemakanie.

 

Dostępne produkty przystosowane są do samodzielnego montażu.Solidne wykonanie oraz dbałość o detale to cechy, które charakteryzują nasze produkty. Elegancki i luksusowy wygląd pawilonów ogrodowych idealnie nadaje się do codziennego użytkowania, zapewniając Państwu i Państwa gościom niebywałe poczucie komfortu.

 

Pawilony i altany to doskonałe rozwiązanie dla osób które chcą spędzać wolne chwile w zaciszu ogrodu. Decydując się na nasze produkty dajemy gwarancje, że będą służyć przez wiele sezonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Uzupełnieniem oferowanych przez nas pawilonów są meble ogrodowe kolekcje zarówno firmy Borek jak i Cane-Line.