Oświetlenie

Lampy stołowe
Lampy wiszące/żyrandole
Plafony
Kinkiety
Lampy podłogowe
Abażury
Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie we wnętrzu, nadaje charakter całej kompozycji. Prezentujemy lampy unikatowe wyselekcjonowane dla Was, a zarazem ponadczasowe. Lampy klasyczne metalowe i drewniane, lampy wykonane z ceramiki,  lampy kryształowe i lampy nowoczesne.

Do wyboru masz bardzo dużo lamp o zróżnicowanych formach i wykonanych z różnych tworzyw. Polecamy lampy w kolorze srebrnym, niklu  i  brązowe.

Zastanów się czy potrzebujesz lampy stojącej na stole, czy  na podłodze, lampy zwisającej z sufitu czy może umocowanej do ściany. 

 

Pamiętaj lampy nie powinny przytłaczać otoczenia, ale nie mogą też znikać w pomieszczeniu.  Nasze postrzeganie wielkości lamp wiąże się z ich kształtem, stylem i rzeczywistymi rozmiarami, ponieważ trudno to trafnie ocenić, należy oglądać fotografie lampy znajdującej się już w docelowym pomieszczeniu. 

 

Lampy stołowe i podłogowe są najbardziej uniwersalne. Lampy stołowe są niezwykle zróżnicowane pod względem stylistycznym, w Decolor Home&Garden znajdziesz lampy w stylu skandynawskim, loftowym, angielskim czy francuskim.

Lampy podłogowe mają bardziej ujednolicone formy.

 

Wśród lamp wiszących wymienić można lampiony, żyrandole, lampy z pojedynczym abażurem z papieru, tkaniny, metalu lub szkła.  Zajrzyj i zobacz naszą bogatą kolekcję abażurów z materiałów naturalnych w bogatej kolorystyce, między innymi: biały, szary, grafit, czarny.

Lampy wiszące zawiesza się na ogół nad stołem w jadalni, w częściach kuchennych, przedpokojach, przy schodach, w holach, pokojach dziennych, sypialniach i łazienkach.

Jeżeli masz wątpliwości co do wielkości lampy, pamiętaj, że większe są na ogół lepsze - nieduże lampy giną w pomieszczeniach, chyba że jest ono naprawdę małe. Jeżeli pod wiszącą lampa nie ma stołu, upewnij się że wisi ona dostatecznie wysoko aby nie narazić  nikogo z gości na potrącenie lampy.

 

Wśród lamp przytwierdzanych do ściany znajdziemy lampy za spłaszczonymi przylegającymi abażurami, jedno  lub wieloramienne, kinkiety  klasyczne i kinkiety nowoczesne, odstające od ściany i lampy przegubowe dające się regulować, czyli lampy z wysięgnikami a także lampy biblioteczne oraz oświetlenie do obrazów.

 

Zapraszamy do naszych salonów!