Pojektowanie wnętrz

Firma Decolor Home & Garden ma bogate doświadczenie w aranżowaniu zarówno pomieszczeń, jak i przestrzeni otwartych.

Nasze usługi zawsze wykonujemy profesjonalnie i wedle życzenia klienta.

Zajmujemy się tworzeniem projektów od podstaw, ale również podejmiemy się zmiany wyglądu wnętrza już istniejącego.

 

DEKORUJ Z DECOLOR HOME&GARDEN

 

Jeżeli nie wiesz w jakim stylu wykończyć mieszkanie, albo potrzebujesz małego “liftingu” Twojego domu służymy pomocą.

 

Zdajemy sobie sprawę, że czasami trudno podjąć decyzję dotycząca zakupu mebli, połączyć nowe elementy z wyposażenie które już znajduje się w domu.

Wiemy, że nie każdy ma czas, aby śledzić trendy panujące na rynku wnętrzarskim.

 

Dlatego z chęcią spotkamy się z Tobą i doradzimy jak powinno wyglądać Twoje wnętrze. Rozwiejemy Twoje wątpliwości dotyczące na przykład kolorystyki ścian lub rozmieszczenia nowych elementów wyposażenia domu.

 

Pomożemy wybrać najlepsze materiał tapicerskie, piękne i dobre jakościowo meble, niebanalne dekoracje, funkcjonalne oświetlenie, rolety, dywany i poduszki.

 

Zamów wizytę projektanta Decolor. Umów się na spotkanie, na którym zobaczymy Twoje wnętrze, poruszymy konkretne zagadnienia dotyczące wykonania projektu i rozwiejemy Twoje ewentualne wątpliwości.

 

Po spotkaniu doprecyzujemy wszystkie potrzebne elementy wyposażenia, a następnie przedstawimy Ci gotowy projekt aranżacji.

 

Nie czekaj i umów się z projektantem Decolor Home&Garden.

 

 

 

REGULAMIN USŁUGI  „ DEKORUJ Z DECOLOR Home & Garden”

 

1.Dekoruj z DECOLOR Home&Garden, to usługa w ramach której wykonujemy projekt wnętrza i świadczymy pomoc w ustaleniu kolorystyki mebli oraz ścian, dobór dodatków dekoracyjnych, oświetlenia (lamy stojące, żyrandole, kinkiety) i dywanów, w ramach usługi świadczone są też porady dotyczące funkcji poszczególnych pomieszczeń oraz informacje o trendach w projektowaniu wnętrz.

 

2.„Dekoruj z DECOLOR” polega na  jednorazowej wizycie  pracownika Decolor – projektanta wnętrz, w domu Klienta, po uprzednim umówieniu się w salonie lub telefonicznie albo za pośrednictwem e-mail decolor@decolor.pl.

 

3.W ramach usługi  „Dekoruj z DECOLOR”  następuje dokonanie pomiaru pomieszczenia, inwentaryzacja mebli oraz analiza potrzeb Klienta pod kątem aranżacji wnętrza.

 

4.Czas trwania wizyty to maksymalnie 2 h, wizyta ma na celu poznanie potrzeb Klienta. Wykonanie projektu wnętrza, następuje przy wykorzystaniu programu do projektowania. Wykonanie propozycji układu mebli przedstawionych zostanie w formie rzutu z góry  wraz ze specyfikacją wykorzystanych materiałów,  przedstawione zostaną mood board’y z rekomendowanymi dekoracjami, dla wybranego pomieszczenia.

 

5.W projekcie będą wykorzystane produkty z aktualnego asortymentu wszystkich Salonów DECOLOR Home&Garden oraz produkty dostępne na wymiar.

 

6.Projekt nie obejmuje zmian w architekturze wnętrz  tzn. przestawienie ścian, zmiany w instalacji elektrycznej , hydraulicznej itp. Takie prace podlegają indywidualnej wycenie.

 

7.Na spotkaniu w salonie DECOLOR HOME & GARDEN po wizycie w domu klienta zostanie przedstawiony projekt do którego klient może zgłosić swoje uwagi. Podczas kolejnego spotkania zostanie przedstawiona ostateczna wersja projektu. Wszelkie dodatkowe zmiany, korekty będą podlegały dodatkowej wycenie.

 

8.Przekazanie projektu wnętrza w formie drukowanej lub elektronicznej: rzut z góry z układem mebli, listę zakupów wszystkich elementów wyposażenia następuje po jego akceptacji i złożeniu zamówienia na produkty DECOLOR Home&Garden o wartości nie mniejszej niż 7000 zł brutto.

 

9.Opłata za usługę „Dekoruj z DECOLOR” wynosi 350 zł brutto i jest płatna przed umówioną wizytą, bezpośrednio w salonie lub przelewem na konto.

 

10.W momencie złożenia zamówienia o wartości co najmniej 7000 zł brutto – usługa jest bezpłatna (wartość usługi pomniejsza kwotę zamówienia), z wyłączeniem produktów przecenionych.

 

11.Usługa „Dekoruj z DECOLOR” jest bez płatna pod warunkiem, że od momentu akceptacji projektu do momentu złożenia zamówienia nie upłynie więcej niż 60 dni kalendarzowych.

 

12.W przypadku wyjazdu do Klienta w odległości powyżej 30 km zostaje doliczona dodatkowa opłata za transport w wysokości 2,5 zł za każdy kilometr. Opłata za przejazd nie podlega zwrotowi.

 

13.W przypadku przekroczenia planowanego czasu wizyty 2h, za każdą rozpoczętą godzinę zostanie pobrana dodatkowa opłata w kwocie 100 zł/h, która nie będzie podlegać zwrotowi.

 

ZAPRASZAMY!