Pojektowanie wnętrz

Zapewne właśnie podpisałaś/eś umowę z deweloperem na zakup swojego wymarzonego mieszkania lub kupiłaś/łeś mieszkanie na rynku wtórnym.


Jeden problem z głowy i zastanawiasz się co dalej?


Wybór właściwego projektanta wnętrz to nie lada wyzwanie. W dzisiejszych czasach, na forach poświęconych projektowaniu wnętrz, na 1 wpis „szukam projektanta”, jest ok. 30-60 odpowiedzi od projektantów, a rozpiętość cenowa od 45 zł do 190 zł za m2 powierzchni. Jak w tym wszystkim się odnaleźć?

 

To ekstremalnie trudne zadanie, ale skoro trafiłaś/łeś na naszą stronę lub publikację, to znaczy że coś Ci się spodobało.
 

Więcej naszych projektów możesz zobaczyć TUTAJ.
 

Umów się z nami na bezpłatne konsultacje i sprawdź, czy nadajemy na tych samych falach.
 

Zostaw swój nr telefonu lub adres e-mail: decolor@decolor.pl Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h.

 

 


Urządzaj z Decolor Home&Garden


Jeżeli nie wiesz w jakim stylu wykończyć mieszkanie, albo potrzebujesz małego “liftingu” Twojego domu służymy pomocą.


Zdajemy sobie sprawę, że czasami trudno podjąć decyzję dotycząca zakupu mebli, połączyć nowe elementy z wyposażenie które już znajduje się w domu.

Wiemy, że nie każdy ma czas, aby śledzić trendy panujące na rynku wnętrzarskim.

Dlatego z chęcią spotkamy się z Tobą i doradzimy jak powinno wyglądać Twoje wnętrze. Rozwiejemy Twoje wątpliwości dotyczące na przykład kolorystyki ścian lub rozmieszczenia nowych elementów wyposażenia domu.

Pomożemy wybrać najlepsze materiał tapicerskie, piękne i dobre jakościowo meble, niebanalne dekoracje, funkcjonalne oświetlenie, rolety, dywany i poduszki.

Zamów wizytę projektanta Decolor. Umów się na spotkanie, na którym zobaczymy Twoje wnętrze, poruszymy konkretne zagadnienia dotyczące wykonania projektu i rozwiejemy Twoje ewentualne wątpliwości.

Po spotkaniu doprecyzujemy wszystkie potrzebne elementy wyposażenia, a następnie przedstawimy Ci gotowy projekt aranżacji.


REGULAMIN USŁUGI  „ Urządzaj z Decolor Home&Garden”
 
1. „Urządzaj z  Decolor Home&Garden”, to usługa w ramach której wykonujemy projekt wnętrza i świadczymy pomoc w ustaleniu kolorystyki mebli oraz ścian, dobór dodatków dekoracyjnych, oświetlenia (lamy stojące, żyrandole, kinkiety) i dywanów, w ramach usługi świadczone są też porady dotyczące funkcji poszczególnych pomieszczeń oraz informacje o trendach w projektowaniu wnętrz.
 
2. „Urządzaj z Decolor Home&Garden” polega na  jednorazowej wizycie  projektanta Decolor w domu Klienta, po uprzednim umówieniu się w salonie, telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail decolor@decolor.pl.
 
3. W ramach usługi  „Urządzaj z Decolor Home&Garden”  następuje dokonanie pomiaru pomieszczenia, inwentaryzacja mebli oraz analiza potrzeb Klienta pod kątem aranżacji wnętrza.
 
4. Czas trwania wizyty to maksymalnie 2 h, wizyta ma na celu poznanie potrzeb Klienta. Wykonanie projektu wnętrza, następuje przy wykorzystaniu programu do projektowania. Wykonanie propozycji układu mebli przedstawionych zostanie w formie rzutu z góry  wraz ze specyfikacją wykorzystanych materiałów,  przedstawione zostaną mood board’y z rekomendowanymi dekoracjami, dla wybranego pomieszczenia.
 
5. W projekcie będą wykorzystane produkty z aktualnego asortymentu salonu Decolor oraz produkty dostępne na wymiar.
 
6. Projekt nie obejmuje zmian w architekturze wnętrz  tzn. przestawienie ścian, zmiany w instalacji elektrycznej , hydraulicznej, projektu zabudowy kuchennej, bibliotecznej oraz indywidualnych projektów mebli itp. Takie prace podlegają indywidualnej wycenie.
 
7. Na spotkaniu w salonie, po wizycie w domu Klienta, zostanie przedstawiony projekt, do którego Klient może zgłosić swoje uwagi. Podczas kolejnego spotkania zostanie przedstawiona ostateczna jego wersja. Wszelkie dodatkowe zmiany, korekty będą podlegały dodatkowej wycenie.
 
8. Przekazanie projektu wnętrza w formie drukowanej lub elektronicznej: rzut z góry z układem mebli, listę zakupów wszystkich elementów wyposażenia następuje po jego akceptacji i złożeniu zamówienia na produkty  o wartości nie mniejszej niż 7000 zł brutto.
 
9. Opłata za usługę „Urządzaj z Decolor Home&Garden” wynosi 350 zł brutto i jest płatna przed umówioną wizytą, bezpośrednio w salonie lub przelewem na konto.
 
10. W momencie złożenia zamówienia o wartości co najmniej 7000 zł brutto – usługa jest bezpłatna (wartość usługi pomniejsza kwotę zamówienia), z wyłączeniem produktów przecenionych.
 
11. Usługa „Urządzaj z  Decolor Home&Garden” jest bezpłatna pod warunkiem, że od momentu akceptacji projektu, do momentu złożenia zamówienia, nie upłynie więcej niż 60 dni kalendarzowych.
 
12. W przypadku wyjazdu do Klienta w odległości powyżej 30 km zostaje doliczona dodatkowa opłata za transport w wysokości 2,5 zł za każdy kilometr. Opłata za przejazd nie podlega zwrotowi.
 
13. W przypadku przekroczenia planowanego czasu wizyty 2h, za każdą rozpoczętą godzinę zostanie pobrana dodatkowa opłata w kwocie 100 zł/h, która nie będzie podlegać zwrotowi.