Leżak ogrodowy CONIC 8536AITL 78x120x40cm firmy Cane-line

Dostępny na zamówienie: 2-4 TYGODNIE


Leżak ogrodowy Conic został wykonany z aluminium malowanego proszkowo na kolor szary oraz tkaniny AirTouch w kolorze light grey.

AirTouch to tkanina akrylowa barwiona w 100%, produkowana wyłącznie dla firmy Cane-line. Posiada ładną strukturę i miękkość, jest bardzo wytrzymała i ma odporną powierzchnię.
Poduszki wyposażone są w system QuickDryFoam®, który zapewnia maksymalny drenaż i cyrkulację powietrza, dzięki czemu po ulewnym deszczu poduszki wysychają.  System QuickDryFoam® ma również ochronę antybakteryjną, która zmniejsza ryzyko powstawania grzybów i pleśni.

Materiały, z których wykonany jest leżak sprawiają, że jest on odporny na warunki atmosferyczne, nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych, nie nagrzewa, jest również odporny na działanie wody morskiej.

Cała kolekcja mebli ogrodowych Conic to nie tylko dobry deign, ale również kolejna rodzina mebli modułowych, z których można stworzyć dosłownie przestrzeń marzeń, dostosowaną do indywidualnych możliwości w tworzeniu wielu różnorodnych rozwiązań.

 

WYMIARY:

szerokość: 78 cm

głębokość: 220 cm

wysokość: 40 cm

MATERIAŁ: aluminium, materiał

KOLOR: light grey


PLIKI 3D DO POBRANIA 
 

Design: Foersom & Hjort Lorenzen MDD

12 738.00 zł
ILOŚĆ
Zwrot i wymiana: 14 dni
Gwarancja: 24 miesiące
Czas dostawy: 2-5 dni roboczych