Łóżko ogrodowe CONIC 8538SAITG 120x140x82cm firmy Cane-line

Dostępny na zamówienie: 2-4 TYGODNIE


Zasadą wzornictwa kolekcji ogrodowej Conic jest prostota – mniej znaczy więcej. 4 moduły w zupełności wystarczą, aby stworzyć liczne grupy sof wypoczynkowych, które będą idealnie pasować do ogrodu lub tarasu. Możliwe jest nawet stworzenie dwóch różnych pod względem głębokości siedzisk, co daje różne rodzaje komfortu. Używając modułu Daybed razem z dwuosobowym lewym i prawym modułem można zbudować ogromne siedzisko albo fajną grupę mebli wypoczynkowych z klasycznym siedzeniem lub bardziej relaksującym modułem w formie leżanki.

Conic posiada łatwy system łączenia, który może być użyty bez konieczności zmiany miejsca położenia mebli. Należy tylko przypiąć łącznik do ramy znajdującej się pod poduszkami i sofa jest zabezpieczona.

Już tylko z czterech modułów można wykreować wiele zestawów o różnych głębokościach, zapewniając odpowiedni komfort.

Łącząc ze sobą moduł prawy i lewy można uzyskać wygodne łóżko, każdy z nich z osobna może służyć jako szezlong, natomiast dodając do nich inne moduły - dużą sofę/narożnik.

Sofa ogrodowa Conic wykonana została z aluminium malowanego proszkowo na kolor szary oraz tkaniny AirTouch w kolorze grey.

AirTouch to tkanina akrylowa barwiona w 100%, produkowana wyłącznie dla firmy Cane-line. Posiada ładną strukturę i miękkość, jest bardzo wytrzymała i ma odporną powierzchnię. Poduszki wyposażone są w system QuickDryFoam®, który zapewnia maksymalny drenaż i cyrkulację powietrza, dzięki czemu po ulewnym deszczu poduszki wysychają. System QuickDryFoam® ma również ochronę antybakteryjną, która zmniejsza ryzyko powstawania grzybów i pleśni.

 

WYMIARY:

szerokość: 120 cm

głębokść: 140 cm

wysokość: 82 cm

wysokość siedziska: 42 cm

MATERIAŁ: aluminium, tkanina

KOLOR: grey


PLIKI 3D DO POBRANIA 
 

Design: Foersom & Hjort Lorenzen MDD

14 498.00 zł
ILOŚĆ
Zwrot i wymiana: 14 dni
Gwarancja: 24 miesiące
Czas dostawy: 2-5 dni roboczych