Lubię ten produkt:

Sofa Mancebo

Sofa Mancebo to niezwykle elegancki mebel. Zarówno w jasnej, jak i ciemnej tkaninie wygląda bardzo szykownie. Ciekawie też będzie się prezentować w tkaninie we wzory.

Stylistyką pasuje do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Wpiszę się zarówno w stylistykę wnętrza gamour  w obiciu z białej lub czarnej skóry jak też będzie pasować do wnętrza orientalnego.

Nogi w sofie Mancebo posiadają kółeczka, dzięki czemu można ją swobodnie przestawiać. Do wyboru są 4 fantazyjne wzory, połączenie drewna ze złotem lub srebrem lub samo drewno.

 

Wewnętrzne wypełnienie obicia z tkaniny stanowi wysokiej jakości włókno kulkowe, która zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Wewnętrzne wypełnienie pokrycia skórzanego stanowi włókno kulkowe oraz pianka.

Konstrukcja sofy wykonana z drewna naturalnego oraz elementów płyty drewnianej.

Model  sofy MANCEBO dostępny jest w bardzo bogatej kolorystyce tkanin oraz skór naturalnych. Próbnik zawiera ponad 200 kolorów tkanin oraz 40 kolorów skór.

Podstawa może być wykonana w  drewnie w  kolorze brązowym lub połączeniu drewna z metalem w kolorze srebrnym lub złotym.

Sofa wykonany w skórze posiada możliwość wyboru formy oraz koloru szycia. W modelu MANCEBO istnieje możliwość przeszyć w skórze na oparciu i siedzisku.


- gruba nić o długim lub krótkim szwie
- cienka nić o długim lub krótkim szwie


Informacje Techniczne:
Konstrukcja: Drewno, płyta drewniana


Dostępne wypełnienie:
- Comf 2: Pianka wysokoelastyczna + warstwa pierza


Obicie: Tkanina/ skóra naturalna


Dostępny pokrowiec:Przytapicerowany


Podstawa: Drewno naturalne

Sofa występuje w dwóch rozmiarach. Cena uzależniona jest od jej wielkości i materiału obiciowego i zaczyna się od 3.034 zł.

Dostępe wymiary:

MANCEBO MTI 2,5-SEAT lub 2,5 SEAT XL : (/szer/gł/wys) (184cm/100cm/76cm)
MANCEBOMTI  3- SEAT : (szer/gł./wys) (224cm/100/76cm)

 

 

 

Zwrot i wymiana: nie podlega
Gwarancja: 24 miesiące
Zamów przez telefon. Zadzwoń tel.: 22 550 15 26
zamow bon
Darmowa dostawa
Poznaj nasze produkty