Szafy

Do jednych z najważniejszych mebli w domu należą szafy. W szafie pomieścimy wszystkie nasze ubrania, a nawet buty czy pudełka z dokumentami. Najlepiej jest, gdy szafa jest idealnie dopasowana do wolnej przestrzeni przeznaczonej na szafę. Szafa na zamówienie to możliwość idealnie zagospodarowanej przestrzeni co do centymetra. Dzięki temu zachowane zostają wszystkie funkcje spełniane przez mebel, a także zachowane zostają wysokie walory estetyczne. Szafa na zamówienie to dla nas możliwość zdecydowania się na większą ilość półek, drążków, czy koszy cargo. Szafa na zamówienie powinna uwzględniać rodzaj przechowywanych w niej rzeczy i poprzez to dopasować ilość półek, wieszaków, drążków czy szuflad. Tego typu szafa pozwoli na utrzymanie porządku oraz ułatwienie codziennych czynności. W niewielkich pomieszczeniach sprawdzi się szafa z drzwiami przesuwnymi. Z kolei na najwyższych półkach szafy można ulokować rzeczy, z których nie korzystamy codziennie lub używamy ich tylko w konkretnych sytuacjach.
Warto pamiętać, że oferta meblarska jest bardzo szeroka i do wyboru mamy wolnostojące, do zabudowy, lustrzane, drewniane, a nawet oklejone fototapetą. Przede wszystkim szafa to mebel ponadczasowy, który umieszczamy zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach.   

SORTUJ
POKAŻ
STRONA z  1
Szafa ROB
Cena od: 26 670.00 zł

W domu z upływem czasu okazuje się że jest za mało szaf służących do przechowywania różnych przedmiotów jak ubrania, pościel, zabawki, narzędzia, dlatego zaplanowanie szaf stanowi ważny element planu domu idealnego.Szafy z zasady nie upiększają domu, ale mają duże znaczenie na rozplanowanie i sposób urządzenia wnętrza, dlatego warto o nich pamiętać już na początku. Przecież szafy ubraniowe zajmują szczególnie dużo miejsca. Idealnym miejsce na szafę są wszelkiego rodzaju wnęki, które można zabudować i wykończyć szafami na zamówienie. Planując szafę pamiętaj także o zostawieniu przestrzeni wolnej niezbędnej do stania przed szafą, W szafie przeważnie trzyma się prywatną zawartość, dlatego często umiejscawiamy szafę w sypialni.