Imitacje materiałów

SORTUJ
POKAŻ
STRONA z  1
Tapeta Etna Pano Palissade
indywidualna wycena
Tapeta Etna Pano Chene
indywidualna wycena
STRONA z  1

  Posiadamy tapety gładkie i z wyraźną fakturą, a także imitujące materiały np. cegły lub płytki. Wyjątkowo prezentują się wzory z motywami roślinnymi – liście lub kwiaty w żywych i nieco bardziej stonowanych barwach – oraz zwierzęcymi. Takie wzory idealnie pasują do jasnych i nasłonecznionych pomieszczeń, sprawdzą się w salonie, jadalni lub sypialni.

  Zainteresowaniem cieszą się także tapety pokryte graficznymi ornamentami, które z pewnością ożywią wnętrze każdego domu.

  Ciekawą propozycją są też tapety we wzory geometryczne oraz modele przyozdobione w pionowe kontrastowe pasy. Z kolei dla najmłodszych przygotowaliśmy w ofercie bardzo gustowne wzory dziecięce.Tapety na ścianę wcale nie muszą się kojarzyć z brzydkimi i niefortunnie dopasowanymi wzorami.

 

  W ofercie Decolor Home & Garden znajdą Państwo tapety ścienne w rozmaitych motywach i bogatej kolorystyce. Swój idealny wzór znajdą u nas zarówno dorośli i młodzież, ale również najmłodsi. Osoby zastanawiające się, w jaki sposób ozdobić ściany swojego domu, z pewnością znajdą inspiracje w naszych salonach. Oferowane tapety na ścianę można wybierać z palety dostępnych wzorów pogrupowanych stylistycznie.