Pasy

SORTUJ
POKAŻ
STRONA z  2
Tapeta FRETWORK
313.00 zł
Tapeta TEXTURE
313.00 zł
Buttermere Surflex
indywidualna wycena
Dijon
270.00 zł
STRONA z  2

Posiadamy tapety gładkie i z wyraźną fakturą, a także imitujące materiały np. cegły lub płytki. Wyjątkowo prezentują się wzory z motywami roślinnymi – liście lub kwiaty w żywych i nieco bardziej stonowanych barwach – oraz zwierzęcymi. Takie wzory idealnie pasują do jasnych i nasłonecznionych pomieszczeń, sprawdzą się w salonie, jadalni lub sypialni.

Zainteresowaniem cieszą się także tapety pokryte graficznymi ornamentami, które z pewnością ożywią wnętrze każdego domu.

Ciekawą propozycją są też tapety we wzory geometryczne oraz modele przyozdobione w pionowe kontrastowe pasy.

Z kolei dla najmłodszych przygotowaliśmy w ofercie bardzo gustowne wzory dziecięce.Tapety na ścianę wcale nie muszą się kojarzyć z brzydkimi i niefortunnie dopasowanymi wzorami.

 

W ofercie Decolor Home & Garden znajdą Państwo tapety ścienne w rozmaitych motywach i bogatej kolorystyce. Swój idealny wzór znajdą u nas zarówno dorośli i młodzież, ale również najmłodsi. Osoby zastanawiające się, w jaki sposób ozdobić ściany swojego domu, z pewnością znajdą inspiracje w naszych salonach. Oferowane tapety na ścianę można wybierać z palety dostępnych wzorów pogrupowanych stylistycznie.