Dywany

SORTUJ
POKAŻ
STRONA z  1
Dywan Rock&Roll
4 720.00 zł
dywan Marocan Chic
1 935.00 zł
Dywan Hedon
1 887.00 zł
STRONA z  1

DYWANY WAŻNE RADY PROJEKTANTKI Cristine Van Der Hurd na temat wyboru dywanu:

1 Wybierając  dywan kieruj się najgłębszą intuicją. Sądzę że kolor jest ważniejszy od wzoru, jeżeli nam się nie podoba deseń choćby najładniejszy nie przekona nas do dywanu.

2. Zdecyduj czy dywan ma odgrywać główna rolę w pokoju czy raczej nie rzucać się w oczy. Bogato zdobione dywany, a także te o żywych kolorach bez wątpienia są bardzo wyraziste i po prostu je widać.

3.  Jeżeli możesz wybierz dywan, zanim zdecydujesz się na farby, tapicerkę i zasłony. Kolor dywanu może zainspirować kolorystyczny układ całego pokoju.

4. Zanim kupisz dywan zastanów się czy będzie on narażony na zabrudzenia. Czy masz małe dzieci albo psy? Czy często urządzasz przyjęcia?  Im gęstszy wzór tym łatwiej ukryć plamy i uszkodzenia.

5. W pokoju w którym występuje wiele wzorów i faktur najlepiej wybrać jednobarwne przykrycie podłogi ale wcale nie musi to być BEŻ! Wybierz kolor który Ci się podoba spośród barw występujących na zasłonach i poduszkach.

6.  Jeżeli poszukujesz dywanu, który ma pasować do tkanin i kolorów już obecnych w pomieszczeniu, pomyśl o dywanie na zamówienia. Wcale nie musi być dużo droższy od gotowych wyrobów ale Ty będziesz mieć oryginalny i doskonale dobrany dywan.

7. Chodnik na schodach wprowadzi kolor i fakturę do pozbawianych charakteru korytarzy.

8.  W gabinecie nie musi leżeć dywan zakrywający cała podłogę. Ciekawy dywanik, na który lubisz patrzeć sprawi, że pokój do pracy będzie bardziej przytulny.

9. Dzieci uwielbiają kolory, dlatego nie wzdrygaj się przed wprowadzeniem ich do dziecięcego pokoju. Wybierz dywan miękki i wygodny do siedzenia, ponieważ dzieci bawiąc się bardzo często korzystają z podłogi. Czasami wzór na dywanie może pobudzić ich wyobraźnie i zainspirować zabawę lub grę.

10. Jeżeli nie chcesz, by dywan miał wzór, ale lubisz faktury weź pod uwagę naturalne włókno inną możliwość dają dywany pętelkowe nieprzycinane które maja wspaniały połysk i fakturę.